605 060 362

info@rkbohemia.cz


ZpětÚvod O nás

RK Bohemia: Věříme, že dobrá pověst je tou nejlepší vizitkou

RK BohemiaKolikrát za život prodáváte nebo kupujete nemovitost? Většina lidí pouze jednou nebo dvakrát. Je tedy přirozené, že nemáte kde nasbírat zkušenosti. Možná si říkáte, že stačí hodit inzerát na internet, a pak jen čekat, jací zájemci se ozvou. Pokud vám to všechno klapne, troufáme si říct, že jste dítě štěstěny.

V drtivé většině případů je ale potřeba zásahu profesionála, který dovede celou akci do zdárného konce. Ušetří vám tak spoustu času, stresu, nepříjemných situací a dokáže vaši nemovitost prodat (či koupit) za výhodnějších podmínek. Zkrátka v tom umí chodit. A přesně takové profesionály najdete v naší realitní kanceláři RK Bohemia.

Naši realitní makléři jsou především lidé

Možná vám to bude znít jako klišé, ale musíme to říci: Jsme tu pro vás. Dobrý realitní makléř samozřejmě dokáže vyjednat ty nejlepší podmínky a nejvýhodnější cenu, ale také se orientuje na trhu s nemovitostmi, zná jejich aktuální ceny a dokáže reálně odhadnout všechny možnosti. A pokud něco není v jeho možnostech, ví, kam zavolat a co kde zařídit. Po celou dobu je to váš spolehlivý parťák. Dokáže pracovat se všemi vašimi požadavky, přizpůsobí se vaší životní situaci a dokáže přeskočit nemalé překážky.

Realitní kancelář RK Bohemia jsem založil v roce 2014 a později se ke mně přidali i moji kolegové, kteří mají spoustu let zkušeností, jsou empatičtí a práci s nemovitostmi nevnímají jen jako obchod, ale především jako příležitost pomoci vám v poměrně složitém oboru.“ – Luboš Jedelský

Proč je dobré svěřit se do rukou RK Bohemia

Prodej či koupě nemovitosti není žádná hračka. Laik nevidí, co všechno se za tím skrývá. Odhady, focení, homestaging, marketing, organizace prohlídek, právničina, běhání po úřadech a hory papírů. Protože když nechcete svůj dům prodat pod cenou (nebo ho koupit za přemrštěnou částku), nesmíte nic z toho podcenit. Jak to děláme u nás?

  • Fungujeme jako partneřiZa naše poradenství neplatíte. Nikdy.
  • Vaši nemovitost zpropagujeme na předních internetových realitních serverech, v informačních vitrínách apod.
  • Spolupracujeme s léty prověřenou advokátní kanceláří, ke které chováme 100% důvěru. Poskytne vám kompletní servis.
  • Všechny odhady nemovitostí, daňová přiznání, přehlášení energií a další nezbytnosti za vás vyřídíme. Nemusíte si dělat starosti.

Seznamte se: Luboš Jedelský, zakladatel realitní kanceláře RK Bohemia

Luboš Jedelský, RK Bohemia„Ke každému klientovi přistupuji individuálně, protože každý řeší jinou životní situaci a za jiných podmínek. Osobní přístup je pro mě na prvním místě. Každý klient ke mně přichází s určitým životním příběhem. Ochotně si ho vyslechnu a společně pak stanovíme postup pro další spolupráci. 

Už několikrát jsem řešil případy, kdy klient měl exekuci. Je pro mě výzvou v takových případech lidem pomoci. Exekuci za ně vyplatím a nemovitost prodám za pro ně daleko výhodnějších podmínek, než kdyby měla jít nemovitost do dražby nebo prodat se v rámci exekuce.

Jelikož mám určité znalosti i z oboru stavebnictví a troufám si říct, že mám i rozsáhlou databázi spokojených klientů různých profesí, snažím se být klientům nápomocný i mimo obor realit. Pomáhám jim i při komunikaci na různých úřadech.“   

  • Už od složení maturitní zkoušky se věnuje obchodu. A v tomto oboru zůstává dodnes.
  • V realitách se pohybuje od roku 2007, tehdy nastoupil do společnosti Bydlíte.cz. Učil se u starších, a hlavně zkušenějších kolegů. „Tohle období mi opravdu hodně dalo.“
  • V roce 2009 se stal sales managerem developerského projektu pro společnost Sogeprom (dceřiná firma společnosti Societe Generale Group).
  • První RK začal provozovat v roce 2011 pod názvem UNITED real – BOHEMIA (v realitní síti UNITED real & partners).
  • Vlastní realitní kancelář RK Bohemia s.r.o. založil v roce 2014. Stal se jejím jednatelem, ale práci realitního makléře dělá dodnes, protože ho baví a naplňuje.

Věřím, že dobrá pověst je stále tou nejlepší vizitkou, a tak na ní poctivě pracuji. Profesionalitou, férovostí a pochopením, které ve světě realit často chybí.“ 

_________________________________________________________________________________________________________________________

Jednatelem a jediným realitním makléřem společnosti RK Bohemia s.r.o. je pouze její zakladatel pan Luboš Jedelský.

Ostatní spolupracující realitní makléři využívají pouze ochrannou známku společnosti RK Bohemia s.r.o. k marketingovým účelům a inzerci. Jsou to samostatní realitní makléři, kteří podnikají na základě vlastního živnostenského listu a na vlastní zodpovědnost. Každý z nich by měl dodržovat etický kodex, tzn. dobré mravy a právní řád ČR.

Seznam samostatných realitních makléřů, kteří využívají ochrannou známku RK Bohemia:

Roman Benda 

Karolína Grulichová

Ing. Jana Hodačová

Monika Jenišová

Jan Vyšohlíd


Hledání nemovitosti

Rychlý kontakt

RK BOHEMIA s.r.o.

info@rkbohemia.eu